Bankowość internetowa i mobilna

Wprowadzamy ulepszenia w sposobie logowania

Dowiedz się więcej na temat zmian, które będą miały wpływ na sposób logowania do usług bankowości internetowej i mobilnej PNC.

 

W ciągu najbliższych kilku miesięcy zauważysz dwa ważne usprawnienia dostępu do bankowości internetowej i mobilnej:

Dwustopniowa weryfikacja stanowi nieobowiązkowe, dodatkowe zabezpieczenie.

Możesz wybrać opcję otrzymywania wiadomości tekstowej[1] z jednorazowym kodem dostępu każdorazowo przy logowaniu się usług bankowości internetowej. Wkrótce otrzymasz[2] powiadomienie w systemie bankowości internetowej i w kilku prostych krokach będziesz mieć możliwość skonfigurowania tej nowej funkcji bezpieczeństwa poprzez zarejestrowanie swojego urządzenia mobilnego.

Oto sposób działania:

Wprowadź swój identyfikator użytkownika, tak jak zawsze, a następnie kliknij, aby zażądać jednorazowego kodu dostępu.

Na numer zarejestrowanego urządzenia mobilnego otrzymasz wiadomość tekstową zawierającą sześciocyfrowy, jednorazowy kod dostępu, który należy wprowadzić na komputerze.

Następnie wprowadź swoje hasło, aby zalogować się do usług bankowości internetowej.

Logowanie do bankowości internetowej i mobilnej będzie łatwiejsze, dzięki wprowadzaniu identyfikatora użytkownika i hasła na tej samej stronie.

  • Zauważysz[3] że podczas logowania się poprzez stronę pnc.com i aplikacje bankowości mobilnej, zarówno identyfikator użytkownika, jak i hasło, można wprowadzić na tej samej stronie.
  • W związku z tymi zmianami logowania spersonalizowany obrazek i podpis bezpieczeństwa, które do tej pory można było zobaczyć przed wprowadzeniem hasła, nie będą już wyświetlane.

Masz pytania?

Sprawdź nasze najczęściej zadawane pytania

Często zadawane pytania »

Zadzwoń do nas

Zadzwoń pod numer 1-888-PNC-BANK
(1-888-762-2265)

  • Poniedziałek – piątek: 7:00 – 22:00 ET
  • Sobota i niedziela: 8:00 – 15:00 ET

Śledź nas na Twitterze

Poniedziałek – piątek: 6: 00 – 16: 00 ET
W sobotę i niedzielę: 6: 00 – 19: 00 ET

@PNCBank_Help

Masz pytania?

Znajdź odpowiedzi na pytania i wątpliwości.

 

Ważne oświadczenia i informacje o charakterze prawnym

  1. Do korzystania z bankowości mobilnej konieczne jest obsługiwane urządzenie mobile. Mogą obowiązywać standardowe opłaty za wiadomości tekstowe i przesyłanie danych.

  2. W przypadku bankowości internetowej opcja stosowania jednorazowych kodów dostępu będzie dostępna dla klientów począwszy od maja 2017 r. W przypadku aplikacji bankowości mobilnej opcja ta będzie dostępna później w 2017 r.  

  3. Zmiany sposobu logowania do usług bankowości internetowej i mobilnej będą dostępne dla klientów począwszy od czerwca 2017 r.

Mint jest zarejestrowanym znakiem towarowym Intuit, Inc.

Venmo stanowi usługę PayPal, Inc.