Witamy w PNC

Oferujemy produkty i usługi, które ułatwią Ci zarządzanie swoimi finansami.

Od ponad 160 lat PNC z zaangażowaniem pomaga wszystkim swoim klientom pewnie zarządzać pieniędzmi oraz osiągać cele finansowe.

Poznajmy się!

Znajdź oddział lub bankomat w Twojej okolicy.[2]


Korzystaj z usług bankowych, kiedy i jak chcesz

Dzięki technologii PNC Twój bank jest zawsze otwarty. Chcesz zdeponować pieniądze w niedzielę? Nie ma problemu. Chcesz sprawdzić stan konta o północy? Teraz możesz. A to wszystko dlatego, że PNC ułatwia korzystanie z usług bankowych, jak i kiedy chcesz.

Dzięki bankowości mobilnej [1], aplikacjom mobilnym[1], bankowości internetowej oraz innowacyjnym bankomatom PNC, możesz korzystać z usług bankowych oraz planować operacje na swoim kompatybilnym urządzeniu.

Dowiedz się więcej (wersja angielska) »

 
 

Jasna wizja Twoich finansów

Życie staje się coraz bardziej skomplikowane – szczególnie jeśli chodzi o Twoje pieniądze. Bez względu na to czy płacisz czynsz, czy czesne na uniwersytecie, spłacasz kredyt hipoteczny, zbierasz na nowy dom czy po prostu starasz się oszczędzać – zasługujesz na to, aby robić to w łatwiejszy sposób.

Konto Virtual Wallet® w jasny sposób obrazuje stan Twoich finansów, dzięki czemu możesz je lepiej zrozumieć i kontrolować, a także planować i osiągać swoje cele.

Virtual Wallet | Virtual Wallet Student (wersja angielska) »

Konto rozliczeniowe w PNC

Oferujemy wiele różnych kont rozliczeniowych, dzięki którym Twoje życie finansowe stanie się prostsze.

Znajdź odpowiednie konto rozliczeniowe (wersja angielska) »

 

Oszczędzanie z PNC

Nasze rozwiązania w zakresie oszczędzania pomogą Ci osiągnąć Twoje długo- i krótkoterminowe cele finansowe.

Znajdź odpowiednie konto oszczędnościowe (wersja angielska) »

Zarządzaj przepływami pieniężnymi w Twojej firmie

Usługa Cash Flow InsightSM, zapewnia innowacyjny pakiet narzędzi internetowych, dzięki którym możesz kontrolować przepływy pieniężne w Twojej firmie i nimi zarządzać.

Dowiedz się więcej (wersja angielska) »

 

Pomagamy Ci podejmować ważne decyzje finansowe

Oferujemy wsparcie w zakresie finansowania strategicznego oraz szeroki zakres produktów i usług związanych z inwestowaniem, przejściem na emeryturę, a także zarządzaniem majątkiem.

Dowiedz się więcej (wersja angielska) »

 

Ważne ujawnienia i informacje o charakterze prawnym

1. Ta aplikacja korzysta z usług lokalizacyjnych dostarczonych przez Twoje urządzenie, aby ustalić Twoją lokalizację. PNC nie zbiera ani nie przechowuje danych o lokalizacji. Informacja o lokalizacji jest używana jedynie, aby przesłać do aplikacji informacje o „pobliskich” oddziałach lub bankomatach PNC.

2. Ta aplikacja korzysta z usług lokalizacyjnych dostarczonych przez Twoje urządzenie, aby ustalić Twoją lokalizację. PNC nie zbiera ani nie przechowuje danych o lokalizacji. Informacja o lokalizacji jest używana jedynie, aby przesłać do aplikacji informacje o „pobliskich” oddziałach lub bankomatach PNC.